Boleslav – České Budějovice – 03.10.2020 16:30

V sobotu nás čeká 6. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Boleslav a České Budějovice. Svěřenci domácího trenéra Jozefa Webera jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Boleslavi 0:2. V minulém kole hostující budějovičtí hráči ztratili remízou dva body s Opavou. Stejně tak domácí Boleslav remizovala s Karvinou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Boleslav Dominik Mašek se dvěma góly a za České Budějovice Pavel Šulc, který se trefil jedenkrát. Hostující České Budějovice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrály žádný zápas, domácí Boleslav na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. Boleslav není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,5 góly na zápas. Také České Budějovice na venkovních hřištích nejsou obávaným týmem, jejich brankový průměr je 1 branka na utkání. Boleslav z pěti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, České Budějovice neskórovaly ve třech zápasech. Defenziva hostujících Českých Budějovic není příliš pevná, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí Boleslav má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz