Boleslav – Pardubice – 21.11.2020 14:00

1. česká fotbalová liga má na programu 8. kolo, ve kterém v sobotu ve 14:00 hostí Boleslav tým Pardubic. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. V posledním ligovém kole boleslavští hráči prohráli se Slavií, naopak hosté z Pardubic vyhráli s Opavou a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Boleslav Dominik Mašek se dvěma góly a za Pardubice Emil Tischler, který se trefil třikrát. Hostující Pardubice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jeden zápas, domácí Boleslav na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Boleslav vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Pardubic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Boleslav ze sedmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Pardubice neskórovaly ve dvou zápasech. Defenziva hostujících Pardubic je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Hostující Pardubice drží sérii třech výher v řadě. Domácí Boleslav má na svém stadionu průměr 1,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,3 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz