Bologna – Brescia – 01.02.2020 15:00

Další, v pořadí již 22. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Bolognou a Brescií, které se odehraje v sobotu od 15:00 na Stadio Renato Dall’Ara. V tomto utkání se střetne jedenáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadiu Mario Rigamonti a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Bologny 3:4. V minulém kole hostující tým z Brescii ztratil všechny body s Milánem. Naopak domácí Bologna vyhrála se Spalem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bolognu Riccardo Orsolini s pěti góly a za Brescii Mario Balotelli, který se trefil také pětkrát. Hostující Brescia na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Bologna na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. Bologna není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,5 góly na zápas. Také Brescia na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Bologna v tomto ročníku odehrála jen tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Brescii odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Brescii není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Bologna má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz