Bordeaux – Dijon – 04.10.2020 15:00

Další, v pořadí již 6. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Bordeaux a Dijonem, které se odehraje v neděli od 15:00 na Nouveau Stade de Bordeaux. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Minulé měření sil na Nouveau Stade de Bordeaux skončilo remízou 2:2. V minulém kole hostující tým z Dijonu ztratil remízou dva body s Montpelliere. Stejně tak domácí Bordeaux remizovalo s Nice. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Josh Maja s jedním gólem a za Dijon Aurelien Scheidler, který se trefil také jedenkrát. Hráči Bordeaux v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Bordeaux není na domácím hřišti produktivní, když ještě neskóroval. Také Dijon na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Bordeaux v tomto ročníku odehrálo ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Dijonu také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Dijonu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Domácí Bordeaux na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz