Bordeaux – Reims – 23.12.2020 19:00

Bordeaux přivítá ve středu v 19:00 v rámci 17. kola Francouzské Ligue 1 na Nouveau Stade de Bordeaux Reims. V tomto utkání se střetne dvanáctý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. Bordeaux v minulém ligovém kole hrálo proti Strasbourgu a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Reimsu remizoval s Olympikem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Toma Basic se třemi góly a za Reims Boulaye Dia, který se trefil devětkrát. Hostující Reims na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Bordeaux na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Bordeaux v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Reims zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Bordeaux ze šestnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Reims neskóroval v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Reimsu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí Bordeaux má na svém stadionu průměr 0,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,7 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz