Bordeaux – St. Etienne 20.10.2019 15:00

Bordeaux přivítá v neděli v 15:00 v rámci 10. kola Francouzské Ligue 1 na Nouveau Stade de Bordeaux Saint Etienne. Svěřenci domácího trenéra Paula Sousy jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. V minulém kole hostující tým ze Saint Etienne získal maximum bodů s Lyonem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Bordeaux vyhrál s Toulouse. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Nicolas De Preville se třemi góly a za Saint Etienne Romain Hamouma, který se trefil také třikrát. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Saint Etienne na venkovních hřištích vyhráli dva z pěti zápasů. Bordeaux v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Saint Etienne zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Bordeaux z devíti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Saint Etienne neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Bordeaux, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz