Nice – Paris SG 18.10.2019 20:45

V pátek nás čeká 10. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Nice a Paris SG. Domácí tým Nice je aktuálně se třinácti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček výš v čele ligy, když získali jednadvacet bodů. V posledním ligovém kole hráči Nice prohráli s Nantes, naopak hosté z Paris SG vyhráli s Angers, jde o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Nice vsítil Wylan Cyprien, v barvách Paris SG dal nejvíc branek da Silva Neymar. Hostující PSG na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Nice na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Paris SG není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Nice ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Nice v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Paris SG také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hostující hráči Paris SG mají v tabulce o 8 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz