Nimes – Amiens 19.10.2019 20:00

V sobotu se odehraje 10. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Amiens a Nimes. Domácí tým Nimes je aktuálně s devíti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky výš na jedenácté pozici, když získali jedenáct bodů. V minulém kole hostující tým z Amiens získal maximum bodů s Olympikem. Naopak domácí Nimes remizovalo s Lille. Nejlepšími zakončovateli jsou za Nimes Kevin Denkey se třemi góly a za Amiens Sehrou Guirassy, který se trefil také třikrát. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Amiens na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Amiens na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Nimes z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Amiens neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz