Brno – Karviná – 03.10.2020 16:30

Další, v pořadí již 6. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Brnem a Karvinou, které se odehraje v sobotu od 16:30 na Srbské. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží desátou příčku. V minulém kole hostující karvinští hráči ztratili remízou dva body s Boleslaví, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Brno prohrálo s Plzní, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejvíc branek v dresu Brna vsítil Peter Štepanovský, v barvách Karviné dal nejvíc branek Michal Papadopulos. Hráči Brna v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Karviné venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Brno vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Karviné na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Brno z pěti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Karviná neskórovala ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí tým Brna prohrál v posledních třech zápasech. Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Hosté vstoupili do nové sezóny lépe a oproti domácímu týmu mají v tabulce náskok 5 bodů, Karviná venku neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz