Brno – Příbram – 22.11.2020 14:00

V neděli se odehraje 8. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se ve 14:00 spolu střetnou Příbram a Brno. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. V posledním ligovém kole brněnští hráči vyhráli s Jabloncem, naopak hosté z Příbrami prohráli se Slováckem, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepším střelcem Brna je Peter Štepanovský se dvěma brankami. V týmu hostů z Příbrami je nejlepším zakončovatelem Jan Rezek s jedním gólem. Hostující Příbram na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Brno na svém stadionu v této sezóně nevyhrálo žádný zápas. Brno není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,8 góly na zápas. Také Příbram na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,3 branky na utkání. Domácí Brno v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 3,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz