Cagliari – Crotone – 25.10.2020 12:30

Další, v pořadí již 5. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Cagliari a Crotone, které se odehraje v neděli od 12:30 v Sardegna Areně. Svěřenci domácího trenéra Eusebia Di Francesca jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté okupují devatenáctou pozici. Cagliari v minulém ligovém kole hrálo proti FC Turínu a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Crotone remizoval s Juventusem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cagliari Giovanni Simeone se třemi góly a za Crotone Nwankwo Simy, který se trefil dvakrát. Hráči Cagliari v této sezóně nevyhráli první domácí zápas. Hostující hráči Crotone na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. V této ligové sezóně domácí Cagliari na domácí půdě ještě neskórovalo. Hosté z Crotone na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Cagliari ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Crotone neskórovalo také v jednom zápase. Defenziva hostujícího Crotone není příliš pevná, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,5 gólu na zápas. Cagliari se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Crotone zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz