Villarreal – Osasuna – 02.02.2020 18:30

Španělská LaLiga má na programu 22. kolo, ve kterém v neděli v 18:30 hostí Villarreal tým Osasuny. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Osasuny 2:1. Villarrealu se v posledním ligovém kole proti Alavés dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Osasuna také získala maximum bodů s Levante. Nejvíc branek v dresu Villarrealu vsítil Gerard Moreno, v barvách Osasuny dal nejvíc branek Ezequiel Avila. Hráči Villarrealu v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Osasuny na venkovních hřištích vyhráli dva z deseti zápasů. Osasuna není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Villarreal ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Villarreal v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Osasuny odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Osasuny je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí Villarreal má na svém stadionu průměr 2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz