Charleroi – Waasland – 02.12.2020 17:00

Ve středu se odehraje dohrávka odloženého zápasu 10. kola 1. belgické ligy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Waasland a Charleroi. V tomto utkání se střetne šestý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Charleroi a zápas ovládli domácí z Charleroi 2:0. V minulém kole hostující tým z Waaslandu ztratil remízou dva body se Sint Truidense. Naopak domácí Charleroi prohrál s Eupenem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Charleroi je Kaveh Rezaei se šesti brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Heymans se šesti góly. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli čtyři ze šesti domácích zápasů. Hosté z Waaslandu venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. Waasland není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Charleroi ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Charleroi ze třinácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Waasland neskóroval také v jednom zápase. Defenziva hostujícího Waaslandu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí tým Charleroi prohrál v posledních dvou zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Charleroi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz