Lens – Angers – 29.11.2020 15:00

Francouzská Ligue 1 má na programu dohrávku odloženého zápasu 12. kola, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Lens tým Angers. Svěřenci domácího trenéra Francka Haise jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Lensu se v posledním ligovém kole proti Nantes ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Angers naopak ztratili všechny body s Lyonem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lens Gael Kakuta s pěti góly a za Angers Stéphane Bahoken, který se trefil čtyřikrát. Hostující Angers na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli tři zápasy, domácí Lens na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Angers není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Lens má na domácím hřišti stejný brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Lens v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Angers odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Angers není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 1,9 branky, hostující Angers neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz