Crotone – Parma – 22.12.2020 18:30

Italská Serie A má na programu 14. kolo, ve kterém v úterý v 18:30 hostí Crotone tým Parmy. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží patnáctou příčku. Crotone se v posledním ligovém kole proti Sampdorii nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Parma také ztratila všechny body s Juventusem. Nejvíc branek v dresu Crotone vsítil Nwankwo Simy, v barvách Parmy dal nejvíc branek Yao Kouassi Gervinho. Hráči Crotone v této sezóně vyhráli jeden ze šesti domácích zápasů. Hosté z Parmy venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. Parma není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Crotone má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Crotone v tomto ročníku odehrálo ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Parmy také odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Parmy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Crotone se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Parmy zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz