den Haag – Arnheim Vitesse – 01.02.2020 18:30

V sobotu se odehraje 21. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Arnheim Vitesse a den Haag. Domácí tým den Haagu je aktuálně se šestnácti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o jedenáct příček výš na šesté pozici, když získali čtyřiatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího den Haagu 0:2. V minulém kole hostující arnhemští hráči ztratili remízou dva body s Emmenem. Naopak domácí den Haag prohrál s Utrechtem. Nejlepšími zakončovateli jsou za den Haag Tomáš Necid se šesti góly a za Arnheim Vitesse Bryan Linssen, který se trefil dvanáctkrát. Hráči den Haagu v této sezóně vyhráli dva z deseti domácích zápasů. Hosté z Arnheimu Vitesse venku uhráli pět výher z deseti zápasů. Arnheim Vitesse není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, den Haag má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. den Haag z dvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Arnheim Vitesse neskóroval ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Arnheimu Vitesse není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,0 gólu na zápas. ‌Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz