den Haag – AZ Alkmaar – 25.10.2020 20:00

V neděli nás čeká 6. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají den Haag a AZ Alkmaar. V tomto utkání se střetne šestnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího AZ Alkmaar 4:0. V posledním ligovém kole hráči den Haagu prohráli s Arnheimem Vitesse, naopak hosté z AZ Alkmaar remizovali s Venlem, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední čtyři utkání. Nejlepšími zakončovateli jsou za den Haag Shaquille Pinas se dvěma góly a za AZ Alkmaar Dani de Wit, který se trefil třikrát. Hostující AZ Alkmaar na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí den Haag na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. den Haag není na domácím hřišti produktivní, když ještě neskóroval. Naopak AZ Alkmaar je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 3,5 branky na utkání. den Haag z pěti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, AZ Alkmaar neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího AZ Alkmaar není příliš pevná, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Hosté se v posledních čtyřech zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz