den Haag – Twente Enschede – 07.11.2020 16:30

Další, v pořadí již 8. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi den Haagem a Twente Enschede, které se odehraje v sobotu od 16:30 na Kyocera Stadium. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Minulé měření sil na Kyocera Stadium skončilo remízou 0:0. den Haag v minulém ligovém kole hrál proti PSV Eindhoven a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Twente Enschede získal se Zwolle tři body. Nejvíc branek v dresu den Haagu vsítil Shaquille Pinas, v barvách Twente Enschede dal nejvíc branek Danilo Pereira da Silva. Hráči den Haagu v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Twente Enschede venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. den Haag v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,7 branky na zápas, Twente Enschede zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. den Haag ze sedmi zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Twente Enschede neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí den Haag má na svém stadionu průměr 0,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,7 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz