Dijon – Rennes – 16.10.2020 19:00

Další, v pořadí již 7. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Dijonem a Rennes, které se odehraje v pátek od 19:00 na Stade Gaston Gérard. Domácí tým Dijonu je aktuálně s jedním bodem na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devatenáct příček výš v čele ligy, když získali čtrnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Dijonu, skončil zápas výhrou domácího Dijonu 2:1. Dijonu se v posledním ligovém kole proti Bordeaux nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Rennes naopak remizovalo a přišlo o dva body s Reimsem. Nejvíc branek v dresu Dijonu vsítil Aurelien Scheidler, v barvách Rennes dal nejvíc branek Sehrou Guirassy. Hráči Dijonu v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Rennes venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Dijon není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,7 góly na zápas. Naopak Rennes je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 2,7 branky na utkání. Domácí Dijon v tomto ročníku odehrál ovšem čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Rennes neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz