Düsseldorf – Frankfurt – 01.02.2020 15:30

V sobotu se odehraje 20. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Frankfurt a Düsseldorf. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou v tabulce poslední, hosté drží devátou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Frankfurtu 2:1. Düsseldorf v minulém ligovém kole hrál proti Leverkusenu a ztratil všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Frankfurtu získal s Lipskem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Düsseldorf Rouwen Hennings s jedenácti góly a za Frankfurt Goncalo Paciencia, který se trefil sedmkrát. Hráči Düsseldorfu v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Frankfurtu na venkovních hřištích vyhráli dva z devíti zápasů. Frankfurt není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Düsseldorf má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Domácí Düsseldorf v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Frankfurtu odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Hostující hráči Frankfurtu mají v tabulce o 9 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz