Eibar – Betis – 02.02.2020 14:00

Španělská LaLiga má na programu 22. kolo, ve kterém v neděli ve 14:00 hostí Eibar tým Betisu. V tomto utkání se střetne patnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V posledním ligovém kole hráči Eibaru remizovali se Celtou, naopak hosté z Betisu prohráli s Getafe. Nejvíc branek v dresu Eibaru vsítil Fabian Orellana, v barvách Betisu dal nejvíc branek Loren Moron. Hráči Eibaru v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Betisu na venkovních hřištích vyhráli jeden z deseti zápasů. Betis není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Eibar ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Eibar z jednadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Betis naopak neskóroval jen ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující hráči Betisu mají v tabulce náskok 4 body a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz