Elche – Granada – 13.12.2020 18:30

V neděli nás čeká 13. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Elche a Granada. V tomto utkání se střetne desátý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. V minulém kole hostující tým z Granady ztratil remízou dva body s Huescou. Stejně tak domácí Elche remizovalo s Villarrealem, remízovým výsledkem skončila pro domácí i předchozí čtyři utkání. Nejlepším střelcem Elche je Lucas Boye se dvěma brankami. V týmu hostů z Granady je nejlepším zakončovatelem Yangel Herrera se dvěma góly. Hráči Elche v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hosté z Granady venku uhráli jednu výhru z pěti zápasů. Elche není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,8 góly na zápas. Také Granada na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Elche z deseti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Granada neskórovala v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí se v posledních čtyřech zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí Elche na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz