Feyenoord Rotterdam – Groningen – 08.11.2020 14:30

V neděli nás čeká 8. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Feyenoord Rotterdam a Groningen. Domácí tým Feyenoordu Rotterdam je aktuálně s patnácti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na sedmé pozici, když získali třináct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Feyenoord Rotterdam v minulém ligovém kole hrál proti Emmenu a získal maximum bodů za výhru. I klub z Groningenu získal s Venlem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Snajperem v týmu Feyenoordu Rotterdam je Steven Berghuis, který dal šest gólů, za Groningen se třikrát prosadil Jörgen Strand Larsen. Hráči Feyenoordu Rotterdam v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Groningenu venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Groningen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,7 branek na venkovní zápas, Feyenoord Rotterdam ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Feyenoord Rotterdam v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Groningenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácí na Feijenoord Stadionu v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz