Fiorentina – Benevento – 22.11.2020 12:30

Fiorentina přivítá v neděli ve 12:30 v rámci 8. kola Italské Serie A na Stadio Artemio Franchi Benevento. Domácí tým Fiorentiny je aktuálně s osmi body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na šestnácté pozici, když získali šest bodů. Fiorentině se v posledním ligovém kole proti Parmě ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Benevento naopak ztratilo všechny body se Speziou, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Snajperem v týmu Fiorentiny je Gaetano Castrovilli, který dal čtyři góly, za Benevento se třikrát prosadil Gianluca Caprari. Hostující Benevento na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Fiorentina na svém stadionu v této sezóně vyhrála dva zápasy. Benevento není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Fiorentina má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Fiorentina v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Beneventa odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,9 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácí v této sezóně inkasovali průměrně 1,7 branky na utkání, proti tomu hosté jsou na venkovních hřištích produktivní, dá se předpokládat, že domácí neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz