Fiorentina – Janov – 07.12.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 10. kolo, ve kterém v pondělí ve 20:45 hostí Fiorentina tým Janova. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s devatenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Fiorentiny a zápas skončil nerozhodně 0:0. V posledním ligovém kole hráči Fiorentiny prohráli s Milánem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté z Janova prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Snajperem v týmu Fiorentiny je Gaetano Castrovilli, který dal čtyři góly, za Janov se dvakrát prosadil Marko Pjaca. Hráči Fiorentiny v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Janova venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Janov není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,2 branek na venkovní zápas, Fiorentina ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Fiorentina z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Janov neskóroval také ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Janova není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz