Fiorentina – Sassuolo – 01.07.2020 21:45

Fiorentina přivítá ve středu ve 21:45 v rámci 29. kola Italské Serie A na Stadio Artemio Franchi Sassuolo. V tomto utkání se střetne třináctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Fiorentiny 1:2. Fiorentina v minulém ligovém kole hrála proti Laziu Řím a ztratila všechny body. Oproti tomu klub ze Sassuola remizoval s Veronou a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Fiorentinu Federico Chiesa se šesti góly a za Sassuolo Francesco Caputo, který se trefil čtrnáctkrát. Hráči Fiorentiny v této sezóně vyhráli tři ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté ze Sassuola venku uhráli tři výhry ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Fiorentina vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté ze Sassuola na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí Fiorentina v tomto ročníku odehrála sedm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sassuola odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté mají sérii remíz v posledních dvou zápasech. Fiorentině se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Sassuola zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz