Fiorentina – Udinese – 25.10.2020 18:00

Fiorentina přivítá v neděli v 18:00 v rámci 5. kola Italské Serie A na Stadio Artemio Franchi Udinese. Domácí tým Fiorentiny je aktuálně se čtyřmi body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček níž na sedmnácté pozici, když získali tři body. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 0:0. Fiorentině se v posledním ligovém kole proti Spezie ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Udinese naopak získalo maximum bodů s Parmou. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Fiorentiny je Gaetano Castrovilli, který dal dva góly, za Udinese se jedenkrát prosadil Samir. Hráči Fiorentiny v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Udinese venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Fiorentina vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích ještě nevstřelili ani branku. Fiorentina ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšla střelecky naprázdno, Udinese neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Produktivita obou týmů není v úvodu sezóny příliš vysoká, pravděpodobně nepadnou více než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz