Fortuna Sittard – Groningen – 25.10.2020 12:15

Další, v pořadí již 6. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Fortunou Sittard a Groningenem, které se odehraje v neděli od 12:15 na Stadionu Fortuna Sittard. Domácí tým Fortuny Sittard je aktuálně se dvěma body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček výš na sedmé pozici, když získali sedm bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Fortuny Sittard, skončilo výhrou domácích 1:0. Fortuna Sittard v minulém ligovém kole hrála proti Emmenu a ztratila remízou dva body. I klub z Groningenu remizoval s Utrechtem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Fortunu Sittard Sebastian Polter se dvěma góly a za Groningen Tomas Suslov, který se trefil jedenkrát. Hráči Fortuny Sittard v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Groningenu venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. Fortuna Sittard je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2 góly na zápas. Oproti tomu Groningen není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Fortuna Sittard v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Groningenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Groningenu je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz