Fortuna Sittard – Willem II Tilburg – 05.12.2020 18:45

nizozemská Eredivisie má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu v 18:45 hostí Fortuna Sittard tým Tilburgu. Domácí tým Fortuny Sittard je aktuálně se třemi body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na čtrnácté pozici, když získali osm bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Koning Willem II a utkání skončilo remízou 0:0. Fortuna Sittard v minulém ligovém kole hrála proti Arnheimu Vitesse a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Tilburgu vyšel z posledního utkání proti Groningenu naprázdno. Nejvíc branek v dresu Fortuny Sittard vsítil Zian Flemming, v barvách Tilburgu dal nejvíc branek Evangelos Pavlidis. Hostující Willem II Tilburg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Fortuna Sittard na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. Willem II Tilburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,2 branek na venkovní zápas, Fortuna Sittard ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Fortuna Sittard z deseti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Willem II Tilburg neskóroval v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Tilburgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,7 gólu na zápas. Domácí tým Fortuny Sittard prohrál v posledních dvou zápasech. Fortuně Sittard se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Tilburgu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz