Fortuna Sittard – Zwolle – 06.03.2020 20:00

V pátek nás čeká 26. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Fortuna Sittard a Zwolle. V tomto utkání se střetne šestnáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Zwolle 3:1. V posledním ligovém kole hráči Fortuny Sittard remizovali s Venlem, naopak hosté ze Zwolle vyhráli s Arnheimem Vitesse. Nejlepšími zakončovateli jsou za Fortunu Sittard Mark Diemers se sedmi góly a za Zwolle Reza Ghoochannejhad, který se trefil také sedmkrát. Hráči Fortuny Sittard v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté ze Zwolle venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. Fortuna Sittard v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Zwolle zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Domácí Fortuna Sittard v tomto ročníku odehrála devět zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zwolle odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácí Fortuna Sittard má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz