Frankfurt – Mainz – 06.06.2020 15:30

Bundesliga má na programu 30. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Frankfurt tým Mainz. Domácí tým Frankfurtu je aktuálně s pětatřiceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na patnácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Mainz 2:1. Frankfurt v minulém ligovém kole hrál proti Brémám a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Mainz vyšel z posledního utkání proti Hoffenheimu naprázdno. Nejlepším střelcem Frankfurtu je Martin Hinteregger s osmi brankami. V týmu hostů z Mainz je nejlepším zakončovatelem Robin Quaison s dvanácti góly. Eintracht v této sezóně vyhrál šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Mainz venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Mainz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Frankfurt ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Domácí Frankfurt v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mainz odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Mainz není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Domácí Frankfurt je v této sezóně v koncovce úspěšný a hosté obdrželi na venkovních stadionech v průměru 2,1 branky, hosté opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz