Gent – Charleroi – 07.03.2020 20:00

Gent přivítá v sobotu ve 20:00 ve šlágru 29. kola 1. belgické ligy na Ghelamco Areně Charleroi. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží třetí příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Gent v minulém ligovém kole hrál proti Cercle Brugy a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Charleroi získal se Standardem Lutych tři body. Nejlepším střelcem Gentu je Jonathan David s osmnácti brankami. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei s jedenácti góly. Hráči Gentu v této sezóně vyhráli jedenáct ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Charleroi venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Gent v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,6 branky na zápas, Charleroi zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,4 zásahu. Gent z osmadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Charleroi neskórovalo v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Charleroi je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,6 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz