Heerenveen – AZ Alkmaar – 08.11.2020 16:45

Nizozemská Eredivisie má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli v 16:45 hostí Heerenveen tým AZ Alkmaar. V tomto utkání se střetne čtvrtý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Heerenveenu, skončilo výhrou hostů z AZ Alkmaar 1:2. Heerenveen v minulém ligovém kole hrál proti Spartě Rotterdam a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. I klub z AZ Alkmaar získal s Waalwijkem tři body. Nejvíc branek v dresu Heerenveenu vsítil Henk Veerman, v barvách AZ Alkmaar dal nejvíc branek Dani de Wit. Hostující AZ Alkmaar na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Heerenveen na svém stadionu v této sezóně vyhrál tři zápasy. Heerenveen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,3 branky na zápas, AZ Alkmaar zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 3 zásahy. Domácí Heerenveen v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým AZ Alkmaar také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího AZ Alkmaar není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 2 branky a Heerenveen je doma produktivní, hosté z AZ Alkmaar neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz