Heerenveen – Emmen – 24.10.2020 21:00

V sobotu nás čeká 6. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Heerenveen a Emmen. Svěřenci domácího trenéra Johnnyho Jansena jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Oude Meerdijk a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Emmenu 2:0. Heerenveenu se v posledním ligovém kole proti Ajaxu Amsterdam nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Emmen naopak remizoval a přišel o dva body s Fortunou Sittard, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Snajperem v týmu Heerenveenu je Henk Veerman, který dal tři góly, za Emmen se třikrát prosadil Michael de Leeuw. Hostující Emmen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Heerenveen na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Emmen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Heerenveen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Heerenveen v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Emmenu také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Hosté se v posledních třech zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Heerenveen vstoupil do sezóny lépe než hosté z Emmenu, když má v tabulce náskok 7 bodů. Domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz