Heerenveen – Venlo – 26.09.2020 20:00

Další, v pořadí již 3. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Heerenveenem a Venlem, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Stadionu Abe Lenstra. Domácí Heerenveen v prvních dvou zápasech uhrál šest bodů a aktuálně je na první příčce ligové tabulky, hosté získali čtyři body a drží pátou pozici. Minulé měření sil na Stadionu Abe Lenstra skončilo remízou 1:1. Heerenveenu se v posledním ligovém kole proti Fortuně Sittard dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Venlo naopak remizovalo a přišlo o dva body s Utrechtem. V domácím dresu se v prvních dvou zápasech jedenkrát trefil Lucas Woudenberg. Z hostujících hráčů skóroval v prvních dvou utkáních třikrát Giorgos Giakoumakis. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz