Heracles Almelo – Waalwijk – 08.03.2020 14:30

V šestadvacátém kole 1. nizozemské ligy se spolu v neděli na Polman Stadionu od 14:30 utkají Heracles Almelo a Waalwijk. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Waalwijku 2:0. Heracles Almelo v minulém ligovém kole hrál proti den Haagu a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Waalwijku získal s Utrechtem tři body. Nejlepším střelcem Heraclesu Almelo je Cyriel Dessers s patnácti brankami. V týmu hostů z Waalwijku je nejlepším zakončovatelem Sylla Sow se čtyřmi góly. Hostující Waalwijk na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen jeden zápas, domácí Heracles Almelo na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. Heracles Almelo je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,2 góly na zápas. Oproti tomu Waalwijk není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Heracles Almelo v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waalwijku také odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 2,2 branky a Heracles Almelo je doma produktivní, hosté z Waalwijku neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz