Juventus – Fiorentina – 02.02.2020 12:30

V neděli se odehraje 22. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 12:30 spolu střetnou Fiorentina a Juventus. Svěřenci domácího trenéra Maurizia Sarriho jsou v čele ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. Juventus v minulém ligovém kole hrál proti Neapoli a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Fiorentiny remizoval s Janovem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Juventusu vsítil Cristiano Ronaldo, v barvách Fiorentiny dal nejvíc branek Dusan Vlahovic. Stará Dáma v této sezóně vyhrála devět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Fiorentiny na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Juventus vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,4 góly v jednom zápase. Hosté z Fiorentiny na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Juventus z jednadvaceti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Fiorentina neskórovala v pěti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz