Juventus – Fiorentina – 22.12.2020 20:45

Další, v pořadí již 14. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Juventusem a Fiorentinou, které se odehraje v úterý od 20:45 na Juventus Stadium. V tomto utkání se střetne třetí se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šestnáct bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Juventusu, skončilo výhrou domácích 3:0. V minulém kole hostující tým z Fiorentiny ztratil remízou dva body s Veronou, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Juventus vyhrál s Parmou. Nejlepším střelcem Juventusu je Cristiano Ronaldo s dvanácti brankami. V týmu hostů z Fiorentiny je nejlepším zakončovatelem Gaetano Castrovilli se čtyřmi góly. Stará Dáma v této sezóně vyhrála čtyři ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Fiorentiny na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už šest pokusů. Fiorentina není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Juventus ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Juventus v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Fiorentiny odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Fiorentiny není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Hostující Fiorentina v posledních dvou zápasech v řadě remizovala. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz