Juventus – Turín – 05.12.2020 18:00

Další, v pořadí již 10. kolo Italské Serie A nabídne turínské derby mezi Juventusem a FC Turínem, které se odehraje v sobotu od 18:00 na Juventus Stadium. Domácí tým Juventusu je aktuálně se sedmnácti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtrnáct příček níž na osmnácté pozici, když získali šest bodů. Minulé měření sil na Juventus Stadium ovládli domácí hráči Juventusu 4:1. Juventus v minulém ligovém kole hrál proti Beneventu a ztratil remízou dva body. I klub z FC Turína remizoval se Sampdorií a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Juventusu vsítil Cristiano Ronaldo, v barvách FC Turína dal nejvíc branek Andrea Belotti. Stará Dáma v této sezóně vyhrála tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z FC Turína venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. Juventus v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, FC Turín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Domácí Juventus v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým FC Turína odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího FC Turína není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz