Juventus – Verona – 25.10.2020 20:45

V neděli nás čeká 5. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Juventus a Verona. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Verony 2:1. Juventus v minulém ligovém kole hrál proti Crotone a ztratil remízou dva body. I klub z Verony remizoval s Janovem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Juventusu vsítil Cristiano Ronaldo, v barvách Verony dal nejvíc branek Andrea Favilli. Stará Dáma v této sezóně vyhrála dva ze dvou domácích zápasů. Hosté z Verony venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Juventus vstřelil na domácím hřišti průměrně 3 góly v jednom zápase. Hosté z Verony na venkovních hřištích ještě nevstřelili ani branku. Juventus ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Verona neskórovala ve dvou zápasech. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Domácím se na domácím stadionu v úvodu sezóny v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz