Kortrijk – Antwerpy – 07.03.2020 20:00

V sobotu se odehraje 29. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Antwerpy a Kortrijk. V tomto utkání se střetne desátý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedmnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Bosuilstadionu a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Antwerp 3:1. V minulém kole hostující antverpští hráči získali maximum bodů s Oostende. Naopak domácí Kortrijk remizoval s Waregemem. Nejlepším střelcem Kortrijku je M’Boye Ilombe se šesti brankami. V týmu hostů z Antwerp je nejlepším zakončovatelem Dieudonné Mbokani Bezua s osmnácti góly. Hráči Kortrijku v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Antwerp na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze čtrnácti zápasů. Antwerpy nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Kortrijk ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Kortrijk z osmadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Antwerpy neskórovaly ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hostující hráči Antwerp mají v tabulce o 17 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz