Lazio Řím – Spal – 02.02.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 22. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Lazio Řím tým Spalu. V tomto utkání se střetne třetí s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok jednatřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Spalu 2:1. V minulém kole hostující tým ze Spalu ztratil všechny body s Bolognou. Naopak domácí Lazio Řím remizovalo s AS Řím. Nejvíc branek v dresu Lazia Řím vsítil Ciro Immobile, v barvách Spalu dal nejvíc branek Andrea Petagna. Hráči Lazia Řím v této sezóně vyhráli osm z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Spalu na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. Spal není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Lazio Řím ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3 branky na zápas. Lazio Řím z dvaceti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Spal dokonce neskóroval v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Spalu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. ‌V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz