Lecce – Turín – 02.02.2020 18:00

V neděli nás čeká 22. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Lecce a FC Turín. Domácí tým Lecce je aktuálně se šestnácti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na dvanácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Lecce 1:2. V posledním ligovém kole hráči Lecce prohráli s Veronou, stejně tak hosté z FC Turína prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Lecce je Marco Mancosu se šesti brankami. V týmu hostů z FC Turína je nejlepším zakončovatelem Andrea Belotti s devíti góly. Hráči Lecce v této sezóně nevyhráli žádný z deseti domácích zápasů. Hostující hráči FC Turína na venkovních hřištích vyhráli čtyři z deseti zápasů. FC Turín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Lecce má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Lecce v tomto ročníku odehrálo sedm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým FC Turína také odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. ‌Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči FC Turína, kteří mají v tabulce náskok 11 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz