Leganes – San Sebastian – 02.02.2020 12:00

Leganés přivítají v neděli ve 12:00 v rámci 22. kola Španělské LaLigy na Estadio Municipal de Butarque San Sebastian. V tomto utkání se střetne devatenáctý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok devatenáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Leganés v minulém ligovém kole hráli proti Atleticu Madrid a ztratili remízou dva body. Oproti tomu klub ze San Sebastianu získal s Malorkou tři body. Nejlepším střelcem Leganés je Martin Braithwaite se šesti brankami. V týmu hostů ze San Sebastianu je nejlepším zakončovatelem Willian Jose s osmi góly. Hostující San Sebastian na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Leganés na svém stadionu v této sezóně vyhráli jen tři zápasy. Leganés nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 0,9 góly na zápas. Také San Sebastian na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Leganés z jednadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelili žádný gól, San Sebastian naopak neskóroval jen ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté ze San Sebastianu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz