Lens – Reims – 08.11.2020 15:00

V neděli se odehraje 10. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Reims a Lens. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Lens v minulém ligovém kole hrálo proti Lille a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Reimsu získal se Strasbourgem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Lensu je Gael Kakuta se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Reimsu je nejlepším zakončovatelem Boulaye Dia se šesti góly. Hostující Reims na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Lens na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Reims není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, Lens má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Lens v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Reimsu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Reimsu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Lensu, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz