Lens – Saint Etienne – 03.10.2020 17:00

V sobotu se odehraje 6. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Saint Etienne a Lens. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. V posledním ligovém kole hráči Lensu remizovali s Nimes, naopak hosté ze Saint Etienne prohráli s Rennes. Nejvíc branek v dresu Lensu vsítil Igniatius Kne Ganago, v barvách Saint Etienne dal nejvíc branek Romain Hamouma. Hostující Saint Etienne na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Lens na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Lens v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Saint Etienne zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Lens v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Saint Etienne odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz