Leuven – Cercle Brugy – 05.12.2020 18:30

1. belgická liga má na programu 15. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí Leuven tým Cercle Brugy. Svěřenci domácího trenéra Vincenta Euvrarda jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují desátou pozici. V posledním ligovém kole hráči Leuvenu prohráli s Antwerpami, stejně tak hosté z Cercle Brugy prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Snajperem v týmu Leuvenu je Thomas Henry, který dal sedm gólů, za Cercle Brugy se sedmkrát prosadil Ike Ugbo. Hráči Leuvenu v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hosté z Cercle Brugy venku uhráli tři výhry ze sedmi zápasů. Leuven v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Cercle Brugy zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Domácí Leuven v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Cercle Brugy odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz