Liberec – Jablonec – 20.11.2020 18:45

Liberec přivítá v pátek v 18:45 v rámci 8. kola 1. české fotbalové ligy na Stadionu U Nisy Jablonec. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V posledním ligovém kole liberečtí hráči vyhráli s Teplicemi, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Jablonce prohráli s Brnem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Snajperem v týmu Liberce je John Mosquera, který dal čtyři góly, za Jablonec se dvakrát prosadil Ivan Schranz. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hosté z Jablonce venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Liberec je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,7 góly na zápas. Oproti tomu Jablonec není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Jablonce také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Jablonce je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí tým Liberce vyhrál v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Domácí Liberec má na domácím hřišti průměr 2,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Liberec v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz