Liberec – Příbram – 04.10.2020 15:30

V neděli se odehraje 6. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Příbram a Liberec. Svěřenci domácího trenéra Pavla Hoftycha jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Příbrami 2:1. Liberci se v posledním ligovém kole proti Pardubicím nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Příbram také ztratila všechny body se Spartou. Nejvíc branek v dresu Liberce vsítil John Mosquera, v barvách Příbrami dal nejvíc branek Jan Rezek. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Příbrami na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen jeden pokus. Liberec je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,5 góly na zápas. Oproti tomu Příbram není venku nijak produktivním týmem, respektive venku ještě neskórovala. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,5 branky na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz