Lipsko – Bielefeld – 28.11.2020 15:30

V devátém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Red Bull Areně od 15:30 utkají Lipsko a Bielefeld. Domácí tým Lipska je aktuálně se sedmnácti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o dvanáct příček níž na šestnácté pozici, když získali čtyři body. Lipsku se v posledním ligovém kole proti Frankfurtu ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Bielefeld naopak ztratil všechny body s Leverkusenem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o šestou prohru v řadě. Nejlepším střelcem Lipska je Yussuf Poulsen se třemi brankami. V týmu hostů z Bielefeldu je nejlepším zakončovatelem Cebio Soukou s jedním gólem. Hráči Lipska v této sezóně vyhráli čtyři ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Bielefeldu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Lipsko je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 3 góly na zápas. Oproti tomu Bielefeld není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Lipsko z osmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Bielefeld neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Bielefeldu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,6 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních šesti zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz